گزارش تصویری اهدای بسته حمایتی نوروز 1399

تصویر-گزارش تصویری اهدای بسته حمایتی نوروز 1399

با نام و یاد یکتای بی همتا

پروردگار بزرگ را شاکریم که در میان روزمرگی ها و دل مشغولی ها فرصت انجام کار نیک و خدمت به مردم رنج کشیده را به ما و سایر نیک اندیشان همراهمان داده است. در موسسه خیریه احسان فدک طبرستان یادمان می ماند در همین حوالی کودکانی هستند که ابرهای دلتنگی خانه دلشان را پوشانده و در حسرت دست نوازشگر پدرانه ای هستند؛ و مادرانی کنار ما زندگی می کنند که در برابر طوفان های بیرحمانه زندگی تنها ایستاده اند و نیازمند یاری ما هستند. موسسه خیریه احسان فدک طبرستان تاکنون با یاری و همراهی سبز نیکوکاران عزیز توانسته است اقدامات شایسته ای را در زمینه کمک به نیازمندان انجام دهد و در آرزوی روزی است که تمام مردم سرزمینمان شاد و پر امید زندگی کنند. در این مسیر همواره نیازمند کمک خیراندیشان گرامی هستیم و از اعتماد شما سپاسگذاریم و همراهی شما عزیزان را می ستاییم.

 

گزارش مختصر از عملکرد موسسه در نوروز1399 :

به مدد الهی 50 بسته حمایتی شامل :         

شیرینی ، شکلات ، میوه ( پرتقال ، سیب ، کیوی ) ، گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی 

ماکارونی ، سویا ، روغن 3 لیتری ، برنج طارم ، رب ، حبوبات ، آجیل               

به ارزش مجموعا 400 میلیون ریال در نوروز 1399 توزیع گردید .

همچنین تعداد 30 عدد کارت هدیه به مددجویانی که فرزند داشته اند اهداء گردید تا با سلیقه خود لباس و کفش تهیه کنند، با تدبیری که اتخاذ شد،خرید عزیزانمان در بسته بندی مخصوص موسسه خیریه، همراه با اقلام و مواد غذایی تقدیم این بزرگواران گردید.

 

امید است که با یاری خداوند و حمایت خیرین گرامی و تلاش کلیه پرسنل موسسه، بتوانیم قدمی در راستای ارتقای سطح کیفی معیشت این عزیزان برداریم.

ما برای تأمین نیاز‌های مالی و ارائه رایگان خدمات به مددجویان، به کمک خیرین نیازمندیم.

بر آن شدیم تا با کمک گرمی دستانتان، گرمی‌بخش زندگی نیازمندان باشیم.

 

در ادامه تصاویری از گزارش عملکرد موسسه در نوروز 1399 تقدیم نگاه پر مهرتان خواهد شد:

 

آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس گزارش ویدئویی طرح عیدانه 99:

برای آسان شدن کمک رسانی، اپلیکیشن اندرویدی نیکوکار را نصب کنید